УКРАЇНА

20:55

22.05

Влада

Кучма не хоче зміни керівної еліти

0

Президент Леонід Кучма закликав запобігти радикальній зміні керівної еліти в результаті виборів Президента, оскільки це в підсумку може призвести до дисбалансу соціально-політичної ситуації і втрати досягнень економіки. Про це він заявив, виступаючи в Києві в палаці «Україна» на святкових зборах на честь 13-ої річниці незалежності України, повідомляють «Українські Новини».

«Досить імовірно, що в такому випадку це, зрештою, може призвести до виведення ситуації із соціально-політичної рівноваги, досягнутої такими неймовірними зусиллями», - сказав Президент.

Це - один з 2 імовірних сценаріїв підсумків виборів, про які сказав Кучма.

«Перша модель вирішення неминучих історичних проблем - це радикальна зміна керівної еліти, позбавлення владних повноважень одних і надання їх іншим особам», - сказав Кучма. Він закликав не допустити такого розвитку подій. «Наше завдання - зробити все залежне від нас, щоб застерегти Україну від згубного, повного ризиків і потрясінь першого варіанта розвитку подій», - сказав Президент.

Другий варіант він описав як наступність політичного курсу і подальший розвиток реформ, зростання економіки і стандартів життя. «Модель друга - наступність політичного курсу, поглиблення перерахованих трансформацій», - сказав Кучма. Він вважає, що для цього потрібен діалог політичних сил, і закликав до спільної програми дій на благо країни.

Леонід Кучма також висловив упевненість, що українці зроблять на президентських виборах щасливий вибір, пов’язаний з мінімальними ризиками. «Вибір - за народом, але хочеться, щоб це був щасливий вибір. Вибір, наповнений мінімальною кількістю ризиків для України», - сказав Кучма.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus