матеріали по темі:

Влада

Олімпіада: в України ще два «золота»

0

Ще дві золоті медалі завоювала збірна України на Олімпіаді в Афінах – Ірині Мерлені (вільна боротьба) і Валерій Гончаров (гімнастика – вправи на брусах).

Українська спортсменка Ірині Мерлені завоювала золоту медаль у вільній боротьбі в категорії до 48 кг на Олімпійських іграх в Афінах (Греція). Вона поборола у фіналі японку Чіхару Ічо. На третьому місці - Патриція Міранда (США).

Український гімнаст Валерій Гончаров виграв золоту медаль у вправах на брусах на Олімпійських іграх в Афінах (Греція). Срібну медаль виграв Хіроюкі Томіта з Японії. Бронзову медаль виграв Лі Сяопен з Китаю.

Нагадаємо, що 22 серпня бронзові медалі в академічному веслуванні (двійчаста четвірка) завоювали відразу дві, чоловіча і жіноча українські команди, це - Олена Морозова, Тетяна Колесникова, Яна Дементьєва, Олена Оліфіренко і Сергій Гринь, Сергій Білущенко, Олег Ликов, Леонід Шапошников.

21 серпня Юрій Нікітін виграв золото в стрибках на батуті.

21 серпня Руслана Таран, Ганна Калініна і Світлана Матеушева виграли срібну медаль у вітрильному спорті в класі «Інглінг» і Дмитро Грачов, Віктор Рубан і Олександр Сердюк виграли бронзову медаль у командній стрільбі з лука.

20 серпня плавець Андрій Сердінов виграв бронзову медаль у плаванні батерфляєм на дистанції 100 м.

18 серпня штангістка Наталя Скакун виграла золоту медаль у категорії до 63 кг, а легкоатлет Юрій Білоног виграв золоту медаль у штовханні ядра.

17 серпня плавчиха Яна Клочкова завоювала золоту медаль у комплексному плаванні на дистанції 200 м і дзюдоїст Роман Гонтюк виграв срібну медаль у категорії до 81 кг.

15 серпня Олена Костевич виграла золоту медаль у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, фехтувальник Владислав Третьяк виграв бронзову медаль.

14 серпня Клочкова виграла золоту медаль у комплексному плаванні на дистанції 400 м.

Джерело: proUA