УКРАЇНА

11:34

21.05

Влада

Львівська облрада боротиметься з депутатом Сергієм Медведчуком шляхом саморозпуску

0

Керівники Львівської обласної ради не виключають, що самі можуть звернутися до Верховної Ради з проханням про саморозпуск. Про це повідомляє Львівський портал.

Заступник голови облради Андрій Парубій говорить, що процедура розпуску непроста, зокрема, спочатку потрібно зробити подання до Верховної Ради про саморозпуск. Тоді в парламенті призначають нову дату виборів, а до цього часу старий склад облради все одно чинний. “Ми не виключаємо, що самі будемо звертатися з поданням. Зараз цю ситуацію вивчаємо юридично і політично, проведенням опитування серед львів’ян, за кого б вони проголосували”, – наголосив Андрій Парубій.

Голова облради Михайло Сендак також вважає, що якщо розмови про розпуск – це волевиявлення “Нашої України” і “Ділової Львівіщини” (ці фракції складають більшість), то він не має наміру триматися за посаду. Він також повідомив, що у п’ятницю, о 19.00 в Дрогобичі, до нього підішло двоє молодих людей, які назвалися людьми з оточення Сергія Медведчука. Незнайомці запропонували Сендакові добровільно написати заяву на звільнення і піти на роботу до Києва (яку йому наразі ніхто не пропонував). Інакше вже у вівторок-четвер його затримають на підставі того, що він може впливати на хід слідства у справі проти керівництва автотранспортного підприємства, яке Сендак свого часу очолював.

У березні проти керівництва АТП на якому Михайло Сендак був керівником подали заяву працівники цього ж підприємства. Зараз, за словами Сендака, працівники УМВС змушують цих людей писати заяви про те, що вони під тиском Сендака підписували акти передачі акцій підприємства. “Я маю заяви близько двадцяти людей, яких тероризували у власній хаті, їм казали або писати заяву, або обіцяли позбавити роботи”, – заявив Михайло Сендак.

Минулого тижня стало відомо, що депутати Львівської обласної ради планують винести на сесію проект рішення про позбавлення депутатського мандата тих депутатів, які пропустили більше половини засідань. Список депутатів-прогульників очолює Сергій Медведчук.

Нагадаємо, що у Львівській обласній раді протягом довгого часу триває конфлікт між Михайлом Сендаком та Сергієм Медведчуком, який заявив, що відставка Михайла Сендака є його політичною метою. Однією з причин протистояння є те, що Львівська облрада рекомендувала звільнити Сергія Медведчука з посади голови Державної податкової адміністрації у Львівській області.

Сергій Медведчук був призначений першим заступником глави Державної податкової адміністрації України 12 січня 2004 року. До цього часу він обіймав посаду голови ДПА у Львівській області.

  Посилання за темою:  

» Новини: Львівська облрада хоче позбутися Сергія Медведчука

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus