УКРАЇНА

10:09

21.05

Влада

«Воля» зарахувала до терористів генпрокурора Васильєва?

0

Найбільший оператор кабельного телебачення в Києві компанія «Воля» вважає порушення проти неї кримінальної справи за обвинуваченням у несплаті податків в особливо великих розмірах і арешт директора компанії Сергія Бойка і головного бухгалтера Лесі Киселевської спробою вплинути на бізнес компанії. Про це повідомляють «Українські Новини».

«Це боротьба за бізнес, елементарний бізнес-тероризм», – заявила прес-служба компанії. Зокрема, за її даними, 16 серпня «Воля» одержала розпорядження прокуратури Дніпровського району, яке містило вимоги негайно включити в найбільш масовий соціальний пакет телеканалів, що його транслює «Воля-Кабель», телеканал «КРТ» (телекомпанія «Київська Русь»). «Воля» вважає такі вимоги незаконними і відверто комерційними.

При цьому «Воля» посилається на статтю в газеті «Дзеркало тижня», у якій сказано, що телеканал «Київська Русь» належить генеральному прокурору Геннадію Васильєву. «Внаслідок вищезазначених подій... прокуратура не знайшла нічого кращого для виправдання своїх власних дій і приховання справжніх цілей діяльності проти «Воля-Кабель», як сфабрикувати нову кримінальну справу руками Податкової міліції Дніпровського району», – говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що «Воля» оскаржила в суді порушення проти неї справи про несплату податків і арешт Бойка і Киселевської.

18 серпня 2004 року податкова міліція Дніпровського району Києва порушила кримінальну справу стосовно Бойка і Киселевської за обвинуваченням в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах і затримала їх. Підставою для порушення кримінальної справи послужила довідка, підписана начальником податкової інспекції Дніпровського району, про ухилення від сплати податків шляхом продажу обладнання для прийому телевізійних програм за заниженими цінами.

«Воля» надає послуги аналогового кабельного мовлення «Воля Кабель», цифрового мовлення «Воля Преміум ТБ», а також доступу до Інтернету по кабельних мережах під торговельною маркою «Воля Бродбенд». Кабельні мережі компанії «Воля» охоплюють у Києві понад 500 тис. абонентів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus