УКРАЇНА

14:37

26.05

Влада

Китай захопить Північну Корею?

0

Становище жителів Північної Кореї від дня до дня стає дедалі складнішим, пише авторитетна американська газета Washington Times. У зв’язку з цим видання ставить питання, що ж чекає на цю країну після падіння режиму Кім Чен Іра. Найбільш імовірний варіантом WT вважає вторгнення на територію КНДР Китаю, повідомляє РБН.

На думку газети, обґрунтування війни матиме не просто правову і практичну, але й історичну основу. І, судячи з усього, китайці у своїх пошуках досягли успіхів: більшість китайських учених-істориків дотримуються офіційної позиції, відповідно до якої на території теперішнього Корейського півострова існувало древнє царство Сілла, яке потім набуло назви Коріо – прообраз нинішньої Кореї. Південна частина царства згодом перетворилася в державу Огуріо, а північна була складовою частиною китайської імперії.

Таким чином, коли Народно-визвольна армія Китаю вступить на територію КНДР, вона зможе виправдатися перед міжнародним співтовариством не тільки необхідністю захищати свою країну від мільйонів біженців і потоку зброї, але й «поверненням історичної справедливості».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus