УКРАЇНА

13:25

19.06

Влада

ЄЕП обростає документами

0

Уряди України, Росії, Бєларусі і Казахстану визначили 29 першочергових документів щодо формування Єдиного економічного простору, які планується ухвалити до 1 липня 2005 року. Про це повідомляють «Українські Новини».

Таке рішення Група високого рівня з формування ЄЕП ухвалила вчора на 14-му засіданні в Мінську. Серед іншого ці документи повинні визначити митно-тарифний режим переміщення товарів територією країн-учасниць ЄЕП, конкурентну політику, єдині принципи стягування податку на додану вартість за країною призначення, а також режим спрощеного переміщення громадян чотирьох країн через кордони країн ЄЕП.

Практичний переговорний процес щодо укладення міждержавних угод стосовно формування ЄЕП почнеться у 2005 році, а введення єдиного принципу стягування ПДВ на всі товари і послуги у торгівлі між 4 країнами – можливо, у 2006 році.

Усього заплановано розробити 85 проектів міжнародно-правових документів у 7 сферах економічної діяльності і регулювання. Ця робота повинна завершитися до кінця року.

Наступне засідання Групи високого рівня пройде 14 вересня 2004 року в Астані (Казахстан).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus