УКРАЇНА

02:04

25.05

Влада

Кандидати в президенти обирають Ощадбанк

0

Найільше кандидатів у президенти – шестеро з 26 – відкрили накопичувальні рахунки виборчого фонду в Ощадбанку. Це Олександр Базилюк, Роман Козак, Олександр Ржавський, Петро Симоненко, Олександр Яковенко і Віктор Янукович, повідомляють «Українські Новини».

Другим банком за кількістю відкритих рахунків став «Аваль», у ньому відкрили рахунок п’ятеро кандидатів, зокрема Богдан Бойко, Наталія Витренко, Володимир Нечипорук, Андрій Чорновіл і Віктор Ющенко.

Три кандидати відкрили рахунок у Правекс-банку: Михайло Бродський, Олександр Мороз і Леонід Черновецький.

По два кандидати відкрили рахунка в Агрокомбанку й Укрінбанку. Зокрема в Агрокомбанку – Віталій Кононов і Дмитро Корчинський, в Укрінбанку – Василь Волга й Ігор Душин.

Решта кандидатів відкрили свої рахунки у восьми різних банках України.

Офіційно Ощадбанк відмовився коментувати свою популярність серед кандидатів у президенти.

Тим часом більшість опитаних кандидатів заявили, що при виборі банку керувалися його територіальною близькістю до свого офісу. «Тому що найближче до нас територіально», - сказала керівник прес-служби Центрального штабу Ющенка Тетяна Мокриді, коментуючи вибір банку «Аваль». «Цей банк був ближче за інші до нашого центрального офісу», - сказав агентству депутат Верховної Ради, довірена особа Мороза Юрій Луценко, коментуючи вибір Правекс-банку.

Водночас деякі кандидати виходили з інших причин. За словами прес-секретаря Партії зелених Марини Бондаренко, Кононов вибрав Агропромбанк тому, що саме ця банківська установа видала партії кредит для внесення необхідної застави на участь лідера ПЗУ у виборах президента. А, наприклад, Черновецький є почесним президентом концерну «Правекс», у сферу впливу якого входить Правекс-банк, у якому він і відкрив свій рахунок.

Нагадаємо, що ЦВК зареєструвала 26 кандидатів у президенти.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus