УКРАЇНА

07:59

25.05

Влада

Українська влада підтримує ісламських екстремістів?

0

На думку голови Меджлісу кримсько-татарського народу, народного депутата Мустафи Джемільова, деякі державні структури України, зокрема — Комітет зі справ релігій при Раді міністрів АРК, підтримують екстремістські ісламські угруповання. Про це повідомляє «Обком».

Про це він заявив вчора в Сімферополі під час зустрічі з американськими сенаторами-республіканцями Джоном Маккейном, Сьюзан Коллінз, Ліндсі Гремом і Джоном Сунуну, що перебувають в Україні з триденним візитом.

Відповідаючи на питання сенаторів про ставлення Меджлісу до «розширення мусульманського екстремізму у світі», Джемільов підтвердив, що в Криму існує проблема з деструктивною діяльністю угруповань так званих «ваххабітів» і прихильників псевдорелігійного політичного руху «Хізб-ут-Тахрір», забороненого в багатьох країнах.

«Викликає занепокоєння, що деякі державні структури, у тому числі Комітет зі справ релігій АРК, підтримують ці угруповання і стимулюють створення таких релігійних організацій, які не підкоряються Духовному управлінню мусульман Криму, що обирається на з’їзді мусульман Криму, — підкреслив голова Меджлісу. — Крім того, вони навіть підтримують ідею створення паралельного Муфтіяту». На думку Джемільова, такі дії продиктовані бажанням розколоти кримсько-татарський народ і послабити його національний рух. Разом з тим, глава Меджлісу підкреслив, що екстремізм є і в мусульман, і в православних, а в Криму сьогодні навіть більше турбує екстремізм православний.

У свою чергу, американські сенатори висловили надію, що в найближчому майбутньому «багатостраждальний кримсько-татарський народ побачить справедливість».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus