УКРАЇНА

07:58

21.05

Влада

Документи щодо ЄЕП не підпишуть до виборів?

0

Російська сторона виступає категорично проти підготовки низки угод, які стосуються формування Єдиного економічного простору чотирьох країн - Росії, України, Бєларусі і Казахстану, - до підписання головами урядів в Астані в середині вересня під час самміту глав держав четвірки, повідомляють «Подробности».

Про це заявив начальник управління секретаріату КМУ із зв’язків з СНД Віталій Крюков. «Російська сторона категорично відкинула ці пропозиції (України – Авт.)», - сказав він. «Було заявлено (на вчорашньому засіданні робочої групи – Авт.), що в Астані ніякі документи підписані не будуть», - додав Крюков.

За його словами, позицію Росії підтримали представники Бєларусі і Казахстану. «Трійка не вважає за можливе підготовку будь-яких документів до підписання під час самміту», процитував Крюков підсумкові матеріали засідання робочої групи. Крім того, представник українського уряду повідомив, що російська сторона озвучила зовсім інший концептуальний підхід до цих документів. Він не навів інших деталей. Водночас Крюков висловив думку, що Росія зараз займає суперечливу позицію: з одного боку, пропонуючи прискорити процес формування ЄЕП, а з другого - не підтримуючи практично готові документи.

Нагадаємо, що Україна пропонувала членам групи високого рівня з формування ЄЕП на сьогоднішньому засіданні в Мінську схвалити три проекти угод про скасування ввізного і вивізного мита і скасування вилучень із взаємної торгівлі, а також проект угоди про спільні пункти спрощеного пропуску громадян через кордони чотирьох країн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus