УКРАЇНА

01:12

26.05

Влада

Базів: приватизацію „Укртелекому” та ОПЗ призупинили, щоб не політизувати процес

0

Рішення президента, щодо призупинення приватизації „Укртелекому” та Одеського припортового заводу видане з метою уникнення загострення ситуації і недопущення втручання політичних сил у суто приватизаційні процеси, які належать виключно до компетенції Кабміну і Фонду держмайна. Про це сьогодні на брифінгу завив заступник голови Адміністрації Президента Василь Базів, повідомляє кореспондент «proUA».

За його словами, останнім часом питання формування конкурсної ціни продажу об’єктів стало предметом широкого обговорення, що, за словами Базіва, навряд чи може позитивно вплинути на успішність продажу цих об’єктів. Крім того, заяви про можливість перегляду результатів приватизації вкрай негативно впливають на настрої інвесторів і можуть спонукати останніх не брати участі у конкурсах.

Як повідомив Василь Базів, при ухваленні рішення президента брали також до уваги і той факт, що за сім місяців поточного року ФДМУ перевиконав річний план з надходження до бюджету коштів від приватизації. Тому всі соціальні програми на які було передбачено направити кошти від продажу майна будуть профінансовані на 100%. А отже, немає потреби в прискорених темпах продажу додаткових об’єктів до яких належати і „Укртелеком”, і Одеський припортовий завод.

За словами Базіва, перенесення термінів приватизації цих об’єктів дозволить більш ретельно і якісно підготуватися до проведення конкурсів.

Щодо термінів, коли планують повернутися до приватизації цих об’єктів, Базів відповів, що терміни поки що не визначили, але в ході виконання доручення президента вони будуть узгодженні.

Нагадаємо, що вчора, 19 серпня, Кучма доручив Кабінету Міністрів і Фонду державного майна призупинити рішення про приватизацію найбільшої телекомунікаційної компанії «Укртелеком» і Одеського припортового заводу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus