УКРАЇНА

22:21

22.05

Влада

Кучма оголосив догану Марчуку і звільнив його заступника

0

Президент Леонід Кучма звільнив з посади першого заступника міністра оборони Олександра Олиійника й оголосив догану міністру оборони Євгену Марчуку за незадовільне виконання доручення стосовно демілітаризації зони Балаклавської бухти в Севастополі, її екологічного оздоровлення і подальшого економічного, соціального і культурного розвитку.

Це визначено указом президента «Про персональну відповідальність керівників центральних і місцевих органів виконавчої влади», підписаним за підсумками наради у четвер в Севастополі, присвяченої питанню виконання доручення президента від 4 червня 2003 року про демілітаризацію зони Балаклавської бухти, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Цим указом також оголошено догану заступнику міністра промислової політики Анатолію Федяєву, заступнику голови Фонду державного майна Дмитру Парфьоненку, голові Державного комітету земельних ресурсів Анатолію Даниленкові.

Голові Севастопольської міськадміністрації Леоніду Жуньку доручено вирішити питання про доцільність подальшого перебування на посаді свого заступника, начальника управління земельних ресурсів Михайла Петренка, начальника управління екології і природних ресурсів Севастополя Володимира Артеменка, начальника регіонального відділу ФДМ Севастополя Сергія Федоренка.

Крім того, Леонід Кучма доручив Кабінету Міністрів розробити генеральний план розвитку Балаклавської бухти в Севастополі.

На нараді, яку він провів у четвер в Балаклавській бухті, президент відзначив украй незадовільне виконання свого доручення від 4 червня 2003 року про демілітаризацію, екологічне оздоровленне і подальший економічний, соціальний і культурний розвиток зони бухти.

Кучма заявив про необхідність заборонити приватизацію будь-яких об’єктів у Балаклавській бухті до завершення розробки генерального плану її розвитку.

Президент доручив терміново створити робочу групу під керівництвом віце-прем’єра Миколи Азарова з координації дій і комплексного розгляду проблеми подальшого розвитку Балаклавської бухти.

Він критикував роботу Міністерства оборони з демілітаризації бухти. Якщо на об’єкті, де глава держави все сам особисто відслідковує, «так усе робиться, то я згоден з думкою, який порядок в армії сьогодні - замість того, щоб терміново вирішувати проблеми, шукається в усьому особиста вигода», - наголосив Кучма.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus