УКРАЇНА

20:07

22.06

Влада

Україна просить Молдову пропускати поки що товари через кордон

0

Україна пропонує Молдові утриматися від тимчасового припинення пропуску товарів для юридичних осіб на україно-молдовському кордоні до проведення двосторонніх консультацій. Про це заявив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський з покликаннями на відповідну ноту МЗСу України, адресовану МЗСу Молдови, повідомляють «Українські Новини».

Ця нота викликана заявою Молдови про тимчасове припинення пропуску товарів для юридичних осіб через пункти пропуску на вінницько-придністровській і одесько-придністровській ділянках україно-молдавського кордону.

Україна пропонує Молдові провести 20-21 серпня двосторонні консультації з метою врегулювання всіх питань.

Україна вважає, що цю ініціативу варто розглядати в контексті зусиль, які вона докладає щодо нормалізації ситуації в придністровському регіоні.

У перебігу консультацій Україна пропонує розглянути ініціативу Молдови з впровадження міжнародного моніторингу на україно-молдовському кордоні.

Планується, що до складу делегації України, яку очолить перший заступник міністра закордонних справ Олександр Моцик, увійдуть заступники керівників прикордонних, митних і транспортних відомств України, а також представники інших причетних міністерств і відомств на рівні керівників профільних департаментів.

Нагадаємо, що 1 серпня Молдова оголосила про початок економічної і політичної блокади невизнаної Придністровської Молдовської Республіки.

3 серпня Придністров’я заблокувало рух потягів в україно-молдовському напрямку через свою територію.

5 серпня рух було розблоковано.

17 серпня Уряд Молдови тимчасово призупинив пропуск товарів для юридичних осіб через придністровську ділянку молдовсько-українського кордону.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus