УКРАЇНА

10:14

20.03

Влада

Азаров їде на перемовини з приводу ЄЕП

0

Завтра перший віце-прем’єр, міністр фінансів Микола Азаров відвідає Мінськ (Білорусь) для участі у 14-ім засіданні Групи високого рівня з формування Єдиного економічного простору (ЄЕП). Про це повідомляють «Українські Новини».

Наразі, в Мінську вже сьогодні, за словами радника Азарова Віталія Лук’яненка, почалося засідання робочих груп з розробки проектів міжнародно-правових документів ЄЕП. А в п’ятницю Група високого рівня остаточно затвердить перелік міждержавних угод, що підлягають підписанню в першу чергу.

Під час попереднього засідання Групи високого рівня, що відбулося в червні в Москві, сторони погодили перелік із 13 угод, запропонованих Україною, і домовилися продовжити консультації й угоди до наступного засідання групи.

До нинішнього засідання групи українська сторона погодила перелік з 21 угоди (з урахуванням 13 погоджених раніше). У числі цих документів – угода про спрощення митного контролю і митного оформлення, про єдині інформаційні технології митного контролю, про єдині умови транзиту по території країн-учасниць ЄЕП.

Україна також планує запропонувати в Мінську на розгляд групи проекти міжурядових протоколів про скасування ввізного і вивізного мита, а також вилучень у взаємній торгівлі країн-учасниць ЄЕП. На думку української сторони, узгодження цих протоколів учасниками ЄЕП означатиме практичний старт першого етапу функціонування ЄЕПу – зони вільної торгівлі без вилучень і обмежень.

Лук’яненко наголошує, що першочерговість і пріоритетність зони вільної торгівлі між станами-учасницями ЄЕП з початку роботи групи над формуванням ЄЕП було принциповою позицією України.

Нагадаємо, що угоду про ЄЕП підписали Україна, Російська Федерація, Білорусь і Казахстан.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus