УКРАЇНА

13:49

21.05

Влада

IP-телефонія тепер «в законі»

0

Держкомітет зв’язку й інформатизації, затвердивши ліцензійні умови надання послуг у сфері телекомунікацій, запровадив обов’язкове ліцензування операторів, які надають послуги фіксованого міжміського і міжнародного зв’язку з використанням технології IP-телефонії. Про це йдеться в наказі держкомзв’язку “Про ліцензійні умови» від 17 червня, затвердженого 17 серпня, повідомляють «Українські Новини».

Ліцензійні умови передбачають спеціальні вимоги до ліцензіатів, які здійснюють діяльність з надання послуг фіксованої міжнародного і фіксованої міжміського зв’язку (серед іншого з використанням технології Ір-телефонії) і фіксованого місцевого телефонного зв’язку (серед іншого і з використанням безпровідного доступу).

У спеціальних умовах до ліцензії, виданої операторові, має бути зазначено, що йому дозволяється надавати послуги міжнародного чи міжміського зв’язку з використанням IP-телефонії.

Ліцензіат повинен інформувати користувачів про відмінності надання послуги зв’язку з використанням технології IP-телефонії.

Як пояснив начальник управління координації діяльності операторів зв’язку і ліцензування Володимир Звєрєв, вимоги до якості зв’язку до операторів IP-телефонії будуть відрізнятися від вимог до операторів звичайного фіксованого зв’язку.

Вимоги, що враховують технологічні особливості IP-телефонії, будуть викладені в спеціальному наказі Держкомітет зв’язку й інформатизації, який зараз перебуває на опрацюванні.

Нові Ліцензійні умови набувають чинності через 10 днів після їхньої публікації.

Нагадаємо, що наприкінці червня Кабінет Міністрів затвердив нові правила ліцензування послуг зв’язку, що відповідають ухваленому Законові «Про телекомунікації».

Відповідно до правил, вартість ліцензії на надання послуг міжнародного телефонного зв’язку (на всій території України) становить 8,993 млн. гривень, для провайдерів IP-телефонії - 539,58 тис. гривень (6% від вартості даної ліцензії).

Ліцензія на надання послуг міжміського телефонного зв’язку (у межах однієї області) коштує 340 тис. гривень, для провайдерів IP-телефонії - 20,4 тис. гривень.

Наприкінці червня минулого року Держкомзв’язку, взявши до уваги рекомендації Антимонопольного комітету, дозволив операторам IP-телефонії, поки не ухвалені спеціальні правила ліцензування, робити послуги IP-телефонії без ліцензії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus