УКРАЇНА

14:07

18.06

Влада

Перед виборами частина рейтингу Януковича перейде до Симоненка?

0

Соціологи не виключають зростання рейтингу кандидата в президенти Петра Симоненка і падіння рейтингу у Віктора Януковича за кілька днів до виборів. Така думка в ефірі програми «Саме той» пролунала з уст директора Центру політичних і соціальних досліджень «Социс» Микола Чурилов, передає «Українська правда».

Чурилов нагадав, що рейтинг Симоненка напередодні президентських виборів у 1999 році був низький – 9-10%. «Його випереджали пані Вітренко, і причому солідно випереджала. На початку (1999) року її рейтинг був на рівні 20-23%. Але після активізації основних кандидатів її шанси на перемогу різко знизилися», - зазначив Чурилов.

На його думку, «електорат Симоненка дуже цікаво поводиться». «Він до останнього, буквально, до останнього тижня, як кажуть, тримає свою думку при собі, не висловлюючи навіть у наших опитуваннях» – зазначив соціолог. І додав, що в останні дні перед голосуванням 7-8% електорату Симоненко додає. Чурилов упевнений, що аналогічна ситуація відбудеться і на виборах у 2004 році.

«Електорати Януковича і Симоненко досить близькі між собою, і досить високим є перетікання. Я думаю, що ці 7-8% у даний момент належать до електорату Януковича, але в якийсь момент вони можуть перейти і до пана Симоненка. Але це тільки гіпотеза», - сказав Чурилов.

Говорячи про поточні тенденції, він зазначив, що і Ющенко, і Янукович утрачають рейтинги в одних регіонах і нарощують в інших. «На Заході Янукович трохи втратив свої позиції, Ющенко там зміцнив свої позиції. Але на Сході відбувається зворотна тенденція – Янукович різко зміцнив свої позиції, особливо в Харківській області, у Дніпропетровській області», - повідомив Чурилов. Він також зазначив зміцнення позицій Ющенка в Херсонській області.

Микола Чурилов є доктором соціологічних наук, директором центру політичних і соціальних досліджень «Социс».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus