УКРАЇНА

05:22

26.05

Влада

Українська військова делегація відбула до ФРН

0

У понеділок почався візит української військової делегації на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки начальника штабу Тилу Збройних Сил України полковником Григорієм Хавричем до Федеративної Республіки Німеччини, передає «Оглядач».

Як повідомляє прес-служба Міноборони України, мета візиту - обговорення питань матеріально-технічного забезпечення військ. Візит триває у рамках реалізації плану двостороннього співробітництва між військовими відомствами України і ФРН на 2004 рік.

Планується, що в ході візиту представники української військової делегації обговорять зі своїми німецькими колегами питання, пов’язані з реформуванням структур тилового забезпечення Збройних Сил України у відповідності зі стандартами Північноатлантичного Альянсу, плануванням і керуванням оборонними ресурсами.

Крім того, українські військові ознайомляться зі структурою і системою тилового забезпечення Бундесверу, зокрема організацією планування, постачання і нагромадження матеріально-технічних ресурсів, порядком використання надлишкового майна, а також питаннями стандартизації і каталогізації і т.п.

Програмою візиту також заплановано відвідування українськими військовими низки військових частин тилового забезпечення Бундесверу, зокрема бази матеріального забезпечення в місті Кенигсвинтер і ремонтного центру.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus