УКРАЇНА

20:32

21.06

Влада

В Іраку обраний тимчасовий парламент

0

Загальноіракська національна конференція визначила склад тимчасової Національної ради, що стане прообразом майбутнього іракського парламенту. Тепер в Іраку готуватимуться до виборів. Однак насамперед іракському керівництву потрібно відновити в країні мир.

Учасники конференції затвердили список із 100 кандидатур, запропонований урядом Іраку. По 81 кандидатурі було проведене голосування, 19 місць віддані колишнім членами Тимчасової керівної ради Іраку. Тимчасова Національна рада виконуватиме законодавчі й контрольні функції до проведення в країні загальнонаціональних виборів, намічених на січень.

У конференції, що продовжувалася чотири дні, взяли участь близько 1300 учасників.

Раніше передбачалося, що форум, який почав роботу в неділю, триватиме три дні, однак у вівторок було оголошено, що голосування з приводу кандидатур майбутніх парламентарів так і не було проведено. Причиною цього стали розбіжності між делегатами з приводу виборчого механізму, а також збройна конфронтація в місті Ен-Наджаф, пошук шляхів мирного виходу з якої відсунув обговорення питань побудови демократичного Іраку.

За матеріалами «ИТАР-ТАСС», «Lenta.ru»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus