матеріали по темі:

Влада

Олімпіада: Важкоатлетка Наталя Скакун завоювала четверте «золото»

0

Українська штангістка Наталя Скакун щойно завоювала золоту медаль у змаганнях важкоатлеток у вазі до 63 кілограмів на Олімпійських іграх в Афінах. Про це повідомляє офіційний сайт олімпіади «Athens-2004».

У ривку вона підняла штангу вагою 107,5 кілограма, а в поштовху – 135 кілограмів, загальний результат – 242,5 кілограма.

Срібну і бронзову медалі виграли білоруські спортсменки: Ганна Бацюшка із загальним результатом 242,5 кілограма і Тетяна Стукалова з результатом 222,5 кілограма.

Отже українські спортсмени уже здобули чотири золоті медалі: плавчиха Яна Клочкова завоювала золоті медалі у комплексному плаванні на дистанціях 200 та 400 метрів, Олена Костевич виграла золото у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. А ще в скарбничку української збірної дзюдоїст Роман Гонтюк поклав срібну медаль у категорії до 81 кг, фехтувальник Владислав Третьяк – бронзову медаль.

Джерело: proUA