УКРАЇНА

12:26

27.05

Влада

Кивалов розповів американцям, як ми готуємося до виборів

0

Голова Центральної виборчої комісії Сергій Кивалов обговорив вибори Президента України з делегацією Сенату США в складі сенаторів Джона Маккейна, Сьюзен Коллінз, Лінді Грехем, і Джона Сумуну, повідомляють «Українські Новини».

На зустрічі сенаторів США з Киваловим була присутня тимчасова повірена в справах США в Україні Шила Гволтні.

За словами представника прес-служби ЦВК, Кивалов обговорив із сенаторами США проблеми однакового доступу кандидатів у президенти до телеканалів.

У прес-службі відзначили, що Кивалов повідомив сенаторам США про намір передати до Верховної Ради свої пропозиції щодо внесення змін до закону «Про вибори Президента України» для доступу на виборчі дільниці спостерігачів від громадських організацій.

Під час сьогоднішньої зустрічі з журналістами сенатори відзначили, що проведення непрозорих виборів призведе до втрати Україною довіри з боку світового співтовариства. «Ставка є такою, що стоїть питання довіри до країни і до уряду країни», - відзначив сенатор від штату Нью-Гемпшир Джон Сунуну. Він зазначив, що Україні, якщо вона хоче зберегти своє обличчя, проведення чесних виборів украй необхідне.

Крім того, сенатор висловив думку, що нечесні вибори можуть ускладнити перебування України в різних регіональних і міжнародних організаціях. У той самий час, підкреслив він, недемократичні вибори можуть привести навіть до запровадження санкцій.

При цьому сенатори висловили переконання, що якою не була б підтримка американських дій українською владою (як, наприклад, підтримка операції в Іраку), це не дає індульгенції на встановлення недемократичних режимів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus