УКРАЇНА

09:50

25.05

Влада

Головна мета сумських студентів – зняття Щербаня?

0

Ліберальна партія України заявила, що метою акції протесту сумських студентів проти створення Сумського національного університету (СНУ) є намір усунути голову Сумської обласної адміністрації, лідера ЛПУ Володимира Щербаня. Про це говориться в заяві ЛПУ, повідомляють «Українські Новини».

ЛПУ заявила, що метою студентських акцій у липні-серпні в Сумах було не скасування указу президента Леоніда Кучми про об’єднання 3-х сумських вишів у СНУ, а спроба організувати відставку Щербаня з посади голови держадміністрації.

«Після указу Президента України, який скасував свій попередній указ «Про створення Сумського національного університету»,.. пристрасті мали би ущухнути. Те, що цього не сталося, і було висунуто безпідставні вимоги про зняття з посади голови облдержадміністрації Володимира Щербаня, показує всім і кожному, що саме ця мета і переслідувалася організаторами заворушень», - говориться в заяві ЛПУ.

У заяві також зазначається, що організаторами студентських акцій були політичні сили, які не мають відношення до студентів сумських вишів. Однак ЛПУ не називає партії або політиків, причетних, на її думку, до організації студентських акцій в Сумах.

Як повідомлялося, останнім часом у Сумах вже кілька разів проводилися мітинги студентів і викладачів з вимогою відставки Щербаня.

16 серпня студенти сумських вишів і ті, хто їх підтримує, які розпочали піший похід на Київ в знак протесту проти об’єднання 3 сумських вишів у Сумський національний університет, вирішили припинити похід і повернутися в Суми.

Раніше Леонід Кучма скасував свій указ від 20 квітня, відповідно до якого на базі Сумських національного аграрного університету, державного університету і державного педагогічного університету ім. А.Макаренка створювався Сумський національний університет.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus