УКРАЇНА

06:17

25.05

Влада

Маючи можливості Януковича, Ющенко виграв би в першому турі

0

План дій кандидата в президенти Віктора Ющенка «10 кроків назустріч людям» – це план самого Ющенка, а не витвір політтехнологів. Про це заявив у середу на прес-конференції заступник керівника виборчої кампанії Ющенка Анатолій Гриценко, презентуючи план дій кандидата «10 кроків назустріч людям», - передає «Українська правда» .

Гриценко підкреслив, що план дій Ющенка не є творінням політтехнологів, котрі написали програму, яку можна адаптувати до будь-якого кандидата. «План дій Ющенка - це план дій самого Ющенка. Це думки Ющенка, його світогляд, його практика, його переконання», - підкреслив Гриценко.

План дій «10 кроків назустріч людям» Гриценко назвав «абсолютно реалістичним» як на перші 100 днів, так і на 5 років президентства. За його словами, гарантією виконання обіцянок, зазначених у документі, є досвід роботи Ющенка на високих державних посадах.

Гриценко також зазначив, що одна радіостанція, яка звернулася до нього з пропозицією про дискусію в прямому ефірі з представником кандидата в президенти Віктора Януковича щодо виборчих програм кандидатів, уже «протягом трьох днів не може знайти, хто розробляв цю програму і хто її відстояв би» з боку кандидата від влади. Гриценко вказав, що може заперечити кожен із пунктів назви програм Януковича (як відомо, перша називалася «Відкритість. Дієвість. Результативність», а нинішня – «Прозорість. Послідовність. Відповідальність»).

На думку Гриценка, якби в Ющенка були однакові з кандидатом від влади умови доступу до ЗМІ, «він набрав би в першому турі більш як 60% голосів». Але, незважаючи на те, що реалії змушують боротися за перемогу в другому турі, Гриценко запевнив, що «на цих виборах фальсифікації не буде», хоча і будуть її спроби. «Ми одержимо результати виборів раніше, ніж їх одержить ЦВК», - заявив він.

Порівнюючи програми Ющенка і Януковича, Гриценко відзначив, що в програмі кандидата-прем’єра він «не побачив дуже переконливих сигналів, що він (Янукович) боротиметься з корупцією». Також, додав Гриценко, у Януковича «немає такого пункту, як ліквідація податкової поліції», і є сумніви щодо швидкого переводу армії на контрактну основу.

«Коли говорять про програму і про команду Януковича, я хочу сказати, що немає такої. Є програма Кучми, Медведчука і Януковича», - додав Гриценко.

Щодо заяви Петра Симоненка про подібність програми Ющенка до програми кандидата в президенти від КПУ, Гриценко сказав: «Я думаю, це дуже добре, що є загальні риси в програмах кандидатів, які представляють опозицію». На думку Гриценка, саме тому в другому турі виборці інших опозиційних кандидатів голосуватимуть за Ющенка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus