УКРАЇНА

08:07

20.04

Влада

Бюджету-2005 загрожує дефіцит

0

У наступному році буде неможливо виконати нинішні обіцянки уряду – підвищені пенсії і зарплати, – вважає народний депутат, заступник голови бюджетного комітету Верховної Ради Валерій Асадчев. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УНП.

За словами Асадчева, передвиборчі підвищення зарплат і пенсій забезпечуються зараз за рахунок перевищення плану надходжень від приватизації, однак наступного року “приватизаційний бум” не передбачається, а постійних джерел для забезпечення такого рівня соціальних виплат уряд досі не запропонував.

“У бюджеті існують різні види видатків. Ті, що пов’язані із зарплатою, різноманітними соціальними відрахуваннями, комунальними платежами є постійними, тобто такими, які потрібно сплачувати регулярно, – говорить Валерій Асадчев. – Тому вони повинні забезпечуватися постійними доходами, тобто такими, які надходять в основному з податкових джерел”. Депутат наголосив, що постійні витрати в жодному разі не можна покривати разовими доходами, такими як надходженнями від приватизації, оскільки постійні витрати переносяться і на наступні роки, а разові доходи залишаються разовими. При цьому Асадчев навів приклад, що цьогорічні надходження від приватизації становлять приблизно 12 млрд. гривень, а на наступний рік заплановано отримати близько 2 млрд. гривень.

Крім того депутат заявив, що всупереч урядовим заявам про надзвичайні темпи наповнення поточного бюджету за 7 місяців він виконаний лише на 50%, тобто виконується з відставанням.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus