УКРАЇНА

14:07

18.06

Влада

МВФ: доходи від приватизації не можна витрачати на соціальні виплати

0

Доходи від приватизації Україна не повинна витрачати зараз на соціальні виплати, їх потрібно залишити на потім або направити на погашення держборгу країни. Таку думку висловив старший постійний представник МВФ в Україні Лоренцо Фільюолі в інтерв’ю «Економічним вістям».

Лоренцо Фільюолі завважив, що цього року надходження від приватизації в Україні багаторазово перевищили заплановані, у зв’язку з цим МВФ пропонує ці надпланові надходження не витрачати сьогодні. Фільюолі рекомендує використати їх у майбутньому, «коли економіка матиме потребу в додаткових бюджетних стимулах, або на погашення держборгу з метою зниження його обслуговування зараз і розширення можливості залучення позик у майбутньому», – відзначив він.

Лоренцо Фільюолі висловив сумнів у тому, що ці кошти доцільно направляти на додаткові соціальні виплати. Він, зокрема, відзначив, що «зарплати, стипендії і пенсії, що збільшуються цього року, необхідно буде підтримувати як мінімум на тому ж рівні й надалі».

Оскільки доходи від приватизації не постійні і незабаром можуть сильно зменшитися, уряду доведеться визнати існування бюджетного дефіциту, який в умовах економічного спаду може бути величезним, – зауважив Фільюолі.

Тому, вважає представник МВФ, уряду потрібно буде збалансувати доходну і видаткову частини бюджету. «А це, в умовах, коли справи в економіці йдуть не надто благополучно, дуже болючий процес», – зауважив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus