УКРАЇНА

14:51

17.03

Влада

Ющенко списує чужі програми?

0

Лідер КПУ, кандидат у президенти Петро Симоненко вважає, що не можна міркувати про подібність соціальних програм його і кандидата в президенти Віктора Ющенко, оскільки погляди на економіку в них «принципово різні». Про це повідомляє «Українська правда».

Раніше Ющенко заявив, що соціальна частина його передвиборної програми частково збігається з програмою Симоненка, однак розходиться в економічній частині. Ющенко заявив, що Симоненко не знає, як заробити гроші, необхідні для реалізації соціальних програм, а він знає і вміє, і послався на досвід роботи на чолі уряду.

Симоненко цю заяву Ющенка розцінив як «кризу жанру». Він вважає, що в Ющенка «немає програми для людей». «Його програма - це програма перерозподілу сфер впливу, фінансів і власності між різними олігархічними кланами на користь свого оточення і закордонних транснаціональних корпорацій», - сказав Симоненко.

«Досить подивитися на банківські рахунки тих, котрі сьогодні роблять Ющенкові підтримку і тих, кому він продавав стратегічні енергетичні об’єкти, будучи прем’єр-міністром», - сказав Симоненко. І додав, що Ющенко «по великому рахунку, просто списує чужі політичні програми і гасла».

Характеризуючи свою програму, Симоненко наголосив, що «першочерговою задачею буде інвентаризація промислового потенціалу і повернення в державну власність украдених у народу України підприємств базових галузей економіки». Кандидат від КПУ розраховує поповнити бюджет за рахунок уведення державної монополії на виробництво і продаж горілки і тютюну, направивши ці кошти на соціальні програми.

Симоненко так визначив у своїй програмі пріоритети державної політики – «рішучий державний протекціонізм, державна підтримка і захист вітчизняного товаровиробника, з’єднання політики державного регулювання з ринковими механізмами».

Разом з тим, кандидат заявляє про «безумовну недоторканність приватної власності, придбаної законним шляхом», про підтримку малого і середнього бізнесу, різних форм кооперації, фермерства й участі приватного капіталу у всіх сферах економіки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus