УКРАЇНА

13:15

19.06

Влада

З «навстарівців» штраф не візьмуть, але посадять на 7 років

0

Апеляційний суд Києва вирішив призначити українським морякам Миколі Мазуренку й Іванові Сощенку, що були засуджені в Іраку за контрабанду нафтопродуктів і потім передані Україні для виконання вироку, покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років і скасував виплату ними по 1,2 млн. доларів штрафу. Про це повідомляють «Українські Новини».

Нагадаємо, Мазуренко і Сощенко були засуджені Центральним кримінальним судом Іраку до 7 років в’язниці й штрафу в розмірі 1,2 млн. доларів кожен. Український суд мав адаптувати вирок відповідно до українського законодавства.

Український Кримінальний кодекс передбачає покарання за контрабанду у великих розмірах (вартістю 17 тис. гривень і більше) і за контрабанду важливих сировинних товарів у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 12 років з конфіскацією майна.

Суд вирішив не виконувати на території України рішення іракського суду, за яким моряки мали виплатити штраф у розмірі 1,2 млн. доларів. Суд також постановив, що пом’якшення покарання у вигляді позбавлення волі неможливе.

Рішення Апеляційного суду Києва може бути оскаржене протягом 1 місяця у Верховному Суді.

Нагадаємо, судно «Навстар-1» було затримане на початку серпня 2003 року командою корабля британських військово-морських сил «Сазерленд».

Капітан «Навстар-1» Мазуренко і старший помічник Сощенко були затримані, інших 19 моряків, громадян України, було звільнено.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus