УКРАЇНА

16:28

26.05

Влада

«Транснефти» не передавали статусу оператора нафтогонів України

0

Державна компанія «Укртранснафта» спростовує інформацію про наявність у проекті угоди з компанією «Транснефть» (Росія) положень про надання російській стороні статусу оператора магістральних нафтогонів на території України, повідомляють «Українські Новини».

«Відкрите акціонерне товариство «Укртранснафта» не передавало функцій оператора іншим компаніям і залишається єдиним оператором магістральних нафтогонів на території України», - сказано в повідомленні.

Компанія вважає повідомлення про передачу функцій оператора «Транснефти» політичними спекуляціями напередодні виборів Президента.

За даними «Укртранснафти», проект угоди з «Транснефтью» про надання послуг транспортування нафти на території України протягом 10 років не передбачає надання російській компанії права бути оператором магістральних нафтогонів, вона залишиться оператором потоків нафти, які надходять у систему українських нафтогонів.

За повідомленням іноземних ЗМІ, «Транснефть» направила «Уктранснафті» на розгляд проект угоди, що несе в собі положення про надання російській компанії статусу оператора магістральних нафтогонів України.

Нагадаємо, що 2003 рік державна компанія «Укртранснафта», монополіст із транспортування нафти через нафтогони в Україні, закінчила з чистим прибутком 160,754 млн. гривень. 100% акцій «Укртранснафти» тримає державна компанія «Нафтогаз України».

«Транснефть» є монополістом із транспортування нафти в Росії.

97,6% нафти, прокачаної «Укртранснафтою» 2003 року, була поставлена на територію України за системою магістральних нафтогонів Росії компанією «Транснефть» (з них 79,8% належали російським компаніям).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus