УКРАЇНА

12:42

27.05

Влада

Тягнибок: Москаль перевищив повноваження

0

Депутат Верховної Ради Олег Тягнибок звинуватив голову Державного комітету зі справ національностей і міграції Геннадія Москаля в перевищенні службових повноважень. Про це повідомляють «Українські Новини».

За його словами, Держкомміграції не мав права висловлювати на його адресу звинувачення до рішення суду. «Обов’язково подам на нього в суд найближчим часом за перевищення службових повноважень», – сказав Тягнибок. Також, на його думку, комітет не мав права викладати як правдиві не підтверджені слідством факти.

Нагадаємо, що Державний комітет зі справ національностей і міграції попросив Генеральну прокуратуру дати правову оцінку висловлюванням депутата Ради Олега Тягнибока, які він зробив 17 липня 2004 року в Івано-Франківській області. На думку комітету, висловлювання Тягнибока носять відверто ксенофобську спрямованість і порушують захищені законом конституційні права громадян. Комітет вважає, що гасла типу «необхідно віддати Україну українцям» несуть загрозу для внутрішньополітичної стабільності й ображають не тільки представників 134 національних меншин, що становлять майже чверть населення, а й українців, які століттями проживають з ними у мирі.

Крім того, 13 серпня Москаль направив відкритий лист Тягнибоку, в якому порадив залізти в гори, спуститися і пообіцяти, що він більше не виголошуватиме подібних промов.

17 липня Тягнибок під час виступу на мітингу в Івано-Франківській області закликав українців боротися проти російсько-єврейської мафії, яка, за його словами, править в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus