УКРАЇНА

10:39

27.05

Влада

Студенти не побачили постанову про відміну об‘єднання вузів

0

Сьогодні у Києві представники Сумського руху опору не отримали копій постанови Кабінету Міністрів України та наказу Міністерства освіти та науки України про відміну рішення про об‘єднання трьох сумських навчальних закладів у Сумський національний університет. Про це «proUA» повідомили в Інформцентрі студентського спротиву.

До студентів, які прийшли до Міносвіти за обіцяними документами, вийшов заступник міністра освіти та науки України Анатолій Богомолов. Він зазначив, що документи були готові ще в п‘ятницю, вони були оформлені і передані до Кабміну, узгоджені з Мін’юстом, Міністерством аграрної політики, але наразі проблема з Кабміном, а точніше – з Прем’єр-міністром, який зараз, як відомо, знаходиться в Греції на Олімпійських іграх.

При цьому А.Богомолов висловив своє здивування візитом сумських студентів до міністерства, “адже понеділок ще не закінчився, потрібно зачекати офіційних документів».

Нагадаємо, що 20 квітня Президент України Леонід Кучма доручив Кабінету Міністрів України утворити Сумський національний університет на базі трьох сумських університетів, що ліквідуються. Уряд своїм розпорядженням від 17 червня створив Сумський національний університет на базі Сумського національного аграрного університету, Сумського державного університету та Сумського державного педагогічного університету ім. А.Макаренка.

З 28 червня студенти, протестуючи проти об’єднання трьох вузів в один, організували наметове містечко. 1 серпня, коли студенти мали намір відправитися пішим походом на Київ та оголосити про початок Всеукраїнської студентської акції непокори, наметове містечко було знесене, деякі студенти заарештовані. 2 серпня учасники акції вирушили у піший похід до Києва.

10 серпня Президент скасував Указ про утворення Сумського національного університету.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus