УКРАЇНА

16:40

20.05

Влада

Кучма перепризначив кількох керівників МінНС

0

Президент Леонід Кучма своїм указом призначив Григорія Марченка командувачем сил Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій. Іншим своїм указом Президент звільнив Григорія Марченка з посади командувача сил Міністерства з питань надзвичайних ситуацій і зі справ захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Про це «proUA» повідомили в прес-службі глави держави.

Указами Президента першим заступником міністра з питань надзвичайних ситуацій - керівником апарату призначений Володимир Романов, першим заступником міністра з питань надзвичайних ситуацій – В’ячеслав Чучковський, заступником міністра з питань надзвичайних ситуацій – Віталій Бута. Вони звільнені з відповідних посад у Міністерстві з надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, 6 липня Леонід Кучма своїм указом розділив Міністерство з питань надзвичайних ситуацій і справ захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на Міністерство з надзвичайних ситуацій і Державний комітет з подолання наслідків на Чорнобильській атомній електростанції.

Міністром України з питань надзвичайних ситуацій Президент призначив Григорія Реву.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus