УКРАЇНА

00:39

23.05

Влада

Кабмін готує ПЕК до війни та НП

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді встановити правові й організаційні принципи роботи паливно-енергетичного комплексу у випадку війни чи у випадку надзвичайних ситуацій (стихійного лиха, аварій чи катастроф) у мирний час, повідомляють «Українські Новини».

Про це сказано в законопроекті «Про особливості функціонування паливно-енергетичного комплексу в особливий період», поданому Кабміном на затвердження Раді.

Зокрема, законопроект установлює порядок підготовки, фінансування і матеріально-технічного забезпечення ПЕК у мирний час для його стабільної роботи в особливий період, а також регламентує керівництво ПЕК у такий період.

Відповідно до законопроекту, завданням для ПЕК в особливий період визначається виробництво встановлених обсягів електричної і теплової енергії, паливно-мастильних матеріалів, продукції військового і господарського призначення встановленої номенклатури, видобуток вугілля, торфу, нафти, газу і газового конденсату, постачання і транспортування нафти, газу, паливно-мастильних матеріалів, передача і постачання електричної і теплової енергії для забезпечення потреб Збройних Сил, інших військових формувань, економіки і населення.

Передбачено, що керувати ПЕК в особливий період буде Кабмін.

Прийняття Радою законопроекту створить правові основи для розміщення мобілізаційних завдань на особливий період на підприємствах ПЕК.

Фінансування заходів для підготовки ПЕК до роботи в особливий період передбачено здійснювати за рахунок засобів державного і місцевого бюджетів, а також засобів підприємств, установ і організацій.

На сьогодні дії влади в особливий період регламентують Закони «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», «Про оборону України», «Про правовий режим воєнного стану».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus