УКРАЇНА

04:22

21.05

Влада

ЦВК визначила власні витрати на вибори

0

Центральна виборча комісія визначила власні витрати на підготовку і проведення виборів Президента в 2004 році в сумі 84,7 млн. гривень. Таке рішення ЦВК прийняла на сьогоднішньому засіданні, повідомляють «Українські Новини».

Зокрема, комісія передбачила витрати на виготовлення виборчої документації в розмірі 14 026,631 тис. гривень, витрати на послуги засобів масової інформації в сумі 6 872,8 тис. гривень, на виготовлення передвиборних плакатів кандидатів на пост Президента - 3 732,3 тис. гривень.

ЦВК виділила на модернізацію і розвиток інформаційно-аналітичної підсистеми «Вибори Президента України» - єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» 3 042 тис. гривень, на виготовлення виборчих урн, архівних боксів, придбання разових пломб для пломбування виборчих урн 38 790 тис. гривень.

Крім того, Центрвиборчком передбачив витрати на друк нормативно-правових актів, методичних посібників для територіальних і дільничних виборчих комісій та інформаційно-аналітичних матеріалів 390 тис. гривень, на придбання канцелярських, господарчих товарів та інвентаря 90 тис. гривень, на виготовлення печаток і штампів для територіальних виборчих комісій 12,6 тис. гривень, на переклад закону «Про вибори Президента України» англійською мовою 12,1 тис. гривень.

Комісія також визначила витрати на фонд оплати залучених фахівців і технічних працівників у сумі 267,5 тис. гривень, передбачила нарахування на фонд оплати праці в розмірі 98,98 тис. гривень.

Крім цього, ЦВК виділила на послуги пошти, телеграфу і телефонний зв’язок 320 тис. гривень, на транспортні витрати під час виборів Президента - 340 тис. гривень, на оплату проїзду по території України кандидатам у Президенти 1 123,2 тис. гривень, на відрядження членів ЦВКа і працівників свого секретаріату 300 тис. гривень.

Комісія також виділила на оплату відряджень головам і бухгалтерам територіальних виборчих комісій у ЦВК 745,5 тис. гривень, на виборчу перевірку підписних листів на підтримку кандидатів на пост Президента 115,2 тис. гривень, і на оплату послуг державних архівів 20 тис. гривень.

ЦВК своїм рішенням також виділила 326 тис. гривень на проведення семінарів і нарад із представниками органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, головами, секретарями і системними адміністраторами територіальних виборчих комісій.

ЦВК, крім того, виділила на підготовку і проведення виборів Президента на виборчих дільницях за рубежем 1 200 тис. гривень, і на реалізацію концепції з підвищення правової культури учасників виборів 390 тис. гривень.

Комісія вирішила виділити на придбання технічних засобів для організації відеоконференцій, а також телекомунікаційного обладнання 13 108,8 тис. гривень, а на проведення прес-конференцій під час одержання оперативних відомостей про попередні результати голосування на виборах Президента 35 тис. гривень.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 серпня, Комісія затвердила середню норму витрат територіальної виборчої комісії на підготовку і проведення виборів Президента в розмірі 79,364 тис. гривень.

ЦВК також затвердила кошторис на проведення першого туру виборів Президента в сумі 195 млн. гривень.

Раніше ЦВК затвердила витрати на проведення виборів Президента в сумі 391,46 млн. гривень.

17 червня Верховна Рада схвалила зміни до державного бюджету на 2004 рік, серед яких було збільшено фінансування проведення виборів Президента на 232,1 млн. гривень - до 391 млн. гривень.

3 липня в Україні почалася кампанія з виборів Президента, які мають відбутися 31 жовтня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus