УКРАЇНА

01:01

26.04

Влада

Ціни на хліб можуть знизитися на 10-15%

0

Зниження цін на зерно більше ніж у 2 рази порівняно з торішніми піковими значеннями цін дозволить знизити ціни на хліб до 10-15%. Як повідомляє «АПК-Інформ», про це заявив Олексій Бакун, експерт-аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень.

Він відзначив, що середнє споживання хліба становить близько 6% у споживчому кошику середнього українця, або 10,7 кг на місяць (за даними Вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Держкомстату за 2002 рік). Саме тому, як вважає Бакун, після виникнення дефіциту на ринку зерна і істотного підвищення собівартості виробництва хлібобулочних виробів у IV кварталі 2003 року перед владою постала проблема обмеження зростання цін на хліб і борошно для забезпечення соціального захисту громадян.

«Насправді основною проблемою є одночасне регулювання суміжних ринків – запобігання суспільних втрат різних економічних груп: сільськогосподарських виробників, імпортерів і експортерів зерна, виробників борошна і хліба, споживачів, державного бюджету», – наголосив експерт-аналітик.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus