УКРАЇНА

13:21

19.06

Влада

Симоненко потрапив у немилість до Вітренко

0

Кандидат у президенти, лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко має намір подати судовий позов проти кандидата в президенти, лідера КПУ Петра Симоненка про захист її честі і достоїнства. Про таке рішення Вітренко заявила на зустрічах з виборцями в Чернігові, повідомляє «УНІАН».

Як пояснила Вітренко, їй стало відомо, що під час зустрічей Симоненка з виборцями Сум і Одеси лідер комуністів поширював про неї неправдиву інформацію. Зокрема, за словами лідера ПСПУ, в Одесі лідер комуністів заявив, що Вітренко під час останніх парламентських виборів в Україні, набравши 3,2% голосів виборців, не пройшла в парламент і передала ці голоси Леоніду Кучмі.

Як зазначив довірена особа Вітренко Володимир Марченко, «це поширення свідомої неправди, і Симоненко це добре знає, тому що закон про вибори народних депутатів України не передбачає передачі голосів будь-кому, у т.ч. президенту країни Кучмі». «Закон передбачає пропорційний розподіл голосів, набраних партіями або блоками, які не пройшли чотирипроцентний бар’єр, між тими, хто цей бар’єр подолав», - сказав Марченко. Тобто Симоненко «вкладає в суспільну свідомість неправдиву інформацію, що Вітренко передає голоси виборців владі» і цим змушує кандидата від ПСПУ виправдуватися перед виборцями, наголосив Марченко.

За його словами, у Сумах Симоненко заявив, що Вітренко не підтримала його в другому турі президентських виборів 1999 р. і він «залишився сам на сам з існуючим режимом». Цим, вважає Марченко, Симоненко сформував у Сумській області враження, що Вітренко співробітничала на виборах 99-го року з Кучмою, а не підтримувала лідера комуністів. При цьому, зауважив Марченко, лідер комуністів із безпосереднього спілкування з Вітренко знав, що вона підтримує саме його, а не Кучму, знав також з обнародуваних тоді рішень ЦК ПСПУ про його підтримку.

Тобто, і в Сумах, і в Одесі Симоненко поширював про Вітренко неправдиву інформацію з метою підірвати її ділову репутацію в очах виборців, заявив Марченко.

У свою чергу Наталія Вітренко відзначила, що у випадку, якщо лідер комуністів і надалі буде продовжувати дезінформувати громадян України щодо діяльності ПСПУ і її особисто, то вона змушена буде звернутися в суд з приводу притягнення Симоненка до кримінальної відповідальності за обдурювання виборців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus