УКРАЇНА

20:19

21.04

Влада

ІСД придивляється до чеського меткомбінату Vitkovice Steel

0

Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк) вивчає можливість придбання чеського металургійного комбінату Vitkovice Steel. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами директора з корпоративних прав і інвестицій ІСД Олександра Пилипенка, делегація ІСД відвідала меткомбінат Vitkovice Steel і зустрілася з його керівництвом. «Можливо, будемо брати участь», – сказав він з приводу майбутнього тендера з продажу Vitkovice Steel. Зокрема ІСД розглядає можливість придбання підприємства в альянсі з іншими потенційними покупцями, однак подробиць Пилипенко не повідомив.

Зараз 99% акцій Vitkovice Steel належать чеському урядовому агентству Osinek. Тендер з продажу комбінату уряд Чехії планує провести у вересні цього року.

У 2003 році Vitkovice Steel виробила 880 тис. тонн сталевого прокату, дохід комбінату становив 9 млрд. крон (близько 1,87 млрд. гривень).

ІСД виробляє і реалізує металопродукцію, а також забезпечує природним газом і електроенергією промислові підприємства України. У 2003 році корпорація отримала чистий прибуток у розмірі 141 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus