УКРАЇНА

06:03

23.05

Влада

Мармазова спіймали на плагіаті

0

В Україні чиновника спіймали на плагіаті – ним виявився заступник міністра юстиції, кандидат юридичних наук Василь Мармазов. Про це в своїй статті стверджує народний депутат Сергій Головатий, повідомляє «Українська правда».

Видана в 2002 році монографія Мармазова «Методи динамічного тлумачення Конвенції про захист прав людини та основних свобод в юриспруденції Європейського Суду з прав людини» виявилася точним перекладом роботи Liu Wei на здобуття вченого ступеня доктора університету Роберта Шумана, яка була подана до захисту 18 листопада 2000 року. Навіть назви обох наукових робіт співпадають: “LES METHODES D’INTERPRETATION DYNAMIQUE DE LA CONVENTION EUROPEENE DES DROITS DE L’HOMME UTILISEES PAR LA COUR EUROPEENE DES DROIT DE L’HOMME”. Монографію Мармазова Видавничий Дім «Юридична книга» надрукував накладом 300 примірників.

Порівняння двох опублікованих текстів – українського (2002 рік) та французького (2000 рік) – достеменно доводить: усі 400 сторінок праці, опублікованої українською мовою – це один до одного переклад 359 сторінок тексту, опублікованого двома роками раніше французькою. Обидва тексти збігаються, починаючи «Змістом», продовжуючи «Вступом» та усіма подальшими розділами (їх чотири), параграфами й підпараграфами, а також у завершальних розділах – «Індекс скорочень» і навіть «Бібліографією».

Виняток становлять 18 рядків тексту у «Вступі» (на стор. 20), де автор висловлює подяку Інститутові держави і права імені В.М. Корецького НАН України й кафедрі теорії та історії держави і права Київського національного університету імені Тараса Шевченка «за надання належних умов для праці над монографічним дослідженням»), зізнається в тому, що він – «у боргу перед своїми партнерами по юридичній фірмі ЮРІС за розуміння і допомогу» та висловлює вдячність «рецензентам».

До речі, рецензентами, так званої, монографії Мармазова зазначені:

- заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор, член–кореспондент Академії правових наук України, провідний науковий співробітник Інституту держави і права ім.В.М.Корецького НАН України О. Ф. Висоцький;

- доктор юридичних наук, професор, академік Академії правових наук України, директор Інституту законодавства Верховної Ради України О. Л. Копиленко;

- кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка В. І. Муравйов.

Сам автор публікації Сергій Головатий звернувся до Вищої атестаційної комісії України (голова – В. Ф.Мачулін), Вченої ради Інституту міжнародних відносин та міжнародного права Київського національного університету імені Т. Шевченка (де нібито перебуває на розгляді дисертація Мармазова на здобуття вченого ступеня доктора юридичних наук, написана на основі цієї «праці») та усієї правничо–академічної еліти із запитаннями: Як ви, панове академіки, оцінюєте це конкретне явище? Чи існують в Україні ефективні механізми протидії йому та подібних до нього? Які санкції чекають на таких «авторів»?

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus