УКРАЇНА

09:42

21.05

Влада

У Генсекретаріат Інтерполу направлять українця

0

Кабінет Міністрів України прийняв пропозицію Міністерства внутрішніх справ щодо направлення представника Національного центрального бюро Інтерполу в Україні в Генеральний секретаріат Міжнародної організації кримінальної поліції - Інтерпол. Про це «proUA» повідомили у прес-службі КМУ.

Уряд також затвердив розмір витрат, пов’язаних з утриманням представника Національного бюро, у розмірі 3400 євро на місяць, та соціальним страхуванням у розмірі 2500 євро на рік.

У зв’язку з цим Міністерству внутрішніх справ України доручено:

- забезпечити направлення представника Національного бюро в Генеральний секретаріат Міжнародної організації кримінальної поліції - Інтерпол і виділення на поточний рік коштів для його утримання і соціального страхування за рахунок і в межах бюджетних призначень;

- передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на 2005 і наступні роки витрати, пов’язані з утриманням і соціальним страхуванням представника Національного бюро.

Міністерству внутрішніх справ, Міністерству закордонних справ і Міністерству фінансів доручено в місячний термін подати в Кабінет Міністрів України погоджені пропозиції щодо внесення змін у нормативно-правові акти, які регулюють питання відрядження осіб начальницького складу органів внутрішніх справ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus