УКРАЇНА

00:56

26.04

Влада

Україна та ЄББР підпишуть гарантійну угоду про модернізацію «Укрзалізниці»

0

Україна і Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) підпишуть гарантійну угоду про проект упровадження швидкісного руху пасажирських потягів на українських залізницях. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідно до розпорядження президента України Леоніда Кучми, на підписання цього документа уповноважений посол України у Великій Британії Ігор Мітюков.

ЄБРР виділить кредит у розмірі 120 млн. доларів на проекти з подальшої модернізації «Укрзалізниці». Кошти будуть надані на закупівлю пасажирських вагонів у рамках довгострокової програми забезпечення швидкісного залізничного сполучення в Україні, закупівлю шляхової техніки, а також на проект реконструкції Бескидського залізничного тунелю (Закарпаття), що входить у 5-й панєвропейський транспортний коридор.

Відповідно до попередньої інформації банку, очікується, що уже в другій половині 2004 року «Укрзалізниця» оголосить тендер на купівлю вагонів і шляхової техніки, у першій половині 2005 року - тендер на реконструкцію Бескидського тунелю.

За даними «Укрзалізниці», обсяг контракту на закупівлю пасажирських вагонів оцінюється в 47 млн. доларів, на закупівлю шляхової техніки – у 29 млн. доларів, на реконструкцію залізничного тунелю – 40 млн. доларів. Плановий термін модернізації залізничного тунелю, що входить у 5-й міжнародний транспортний коридор, становить 35 місяців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus