УКРАЇНА

23:16

19.06

Влада

Народний Рух підтримає Віктора Ющенка на президентських виборах

0

На з’їзді Народного Руху України, який відбувся в суботу, представники партії обговорили перспективи участі у майбутніх виборах президента України. Учасники зборів прийняли ухвалу “Про утворення виборчого блоку для участі у виборах президента України”, повідомляє прес-служба “Нашої України”.

В документі зазначається, що з метою об’єднання зусиль патріотичних, національно-демократичних, реформаторських сил під час виборів президента України 2004 року, відповідно до Закону України “Про вибори президента України”, діючи на підставі Статуту Народного Руху, Рух візьме участь у створенні виборчого блоку для участі у виборах президента України спільно з іншими громадсько-політичними організаціями держави. Також НРУ запропонував виборчому блоку підтримати Віктора Ющенка на виборах глави держави.

Голова партії Борис Тарасюк у своєму виступі наголосив на важливості майбутніх виборів глави держави для подальшої долі України. “Вибори дадуть відповідь на питання, чи позбудеться Україна авторитаризму, чи стане наша держава на рейки демократії”, - зазначив Тарасюк. Він також наголосив, що без об’єднання демократичних сил держави перемога на виборах буде дуже проблематичною і заявив про необхідність утворення блоку.

Крім того, за словами Бориса Тарасюка, Народний Рух вважає, що важливо розпочати підготовку до виборів у Верховну Раду 2006 року. Він заявив про необхідність забезпечити якнайширше представництво народних обранців від демократичних сил на місцях, повідомляє «Корреспондент.Net». Тарасюк також наголосив, що потрібно продовжити роботу над зміцненням лав НРУ. «Міцний Рух - міцна «Наша Україна», - сказав Тарасюк.

Нагадаємо, у суботу, 20 березня, у Києві проходив 14 з’їзд Народного Руху України, у якому взяли участь 533 делегати.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus