УКРАЇНА

20:52

22.05

Влада

Москаль порадив Тягнибоку перейти Карпати і покаятся

0

Голова Державного комітету України у справах національностей і міграції Геннадій Москаль надіслав відкритий лист звинувачуваному в шовінізмі лідерові ВО «Свобода» Олегові Тягнибоку, у якому порадив залізти в гори, спуститися і пообіцяти, що він більше не буде, повідомляє «Обком».

У листі, зокрема, Москаль звинувачує Тягнибока в «порушенні депутатської клятви» і людиноненависницьких закликах, а також стверджує, що у своїх промовах Тягнибок прикривається псевдопатріотичними гаслами. При цьому акцентується увага на релігійних переконаннях депутата: «ви скривдили не тільки живих, але і мертвих, що для віруючої людини є особливо тяжким гріхом».

Як індульгенцію Москаль пропонує Тягнибоку: «Якщо Ви щиро покаялися, зробіть мужній крок, перейдіть на іншу сторону Карпат, зберіть масовий мітинг і скажіть: «Таке не повинне повторитися ніколи!», запросіть на мітинг 2200 українців, яким Інститут героїзму і катастрофи єврейського народу присвоїв звання «Праведник світу», а також 3300 – «праведник України» і поклонітеся їм». Певно, для того, щоб максимально вразити Тягнибока, наприкінці листа наводяться рядки з послання Св. Апостола Павла до колоссян.

Дуже цікава форма спілкування чиновника з громадянином. Тягнибок уже вражений і пообіцяв, що обов’язково дасть «відповідну відповідь на цей лист». За його словами, він обурений тим, що Москаль «виносить йому вирок».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus