УКРАЇНА

10:51

23.04

Влада

Рамсфельд подякував українцям за Ірак

0

Міністр оборони США Дональд Рамсфельд і міністр оборони України Євген Марчук обговорили під час зустрічі віч-на-віч, яка відбулася сьогодні в Криму, питання співпраці в рамках багатонаціональних сил в Іраку та боротьби з тероризмом. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міноборони України.

Глава американського оборонного відомства подякував українському народові за значну підтримку у глобальній боротьбі з міжнародним тероризмом. “У США високо оцінюють участь українського миротворчого контингенту в процесі налагодження мирного життя в Республіці Ірак. Особливо враховуючи те, що український контингент є найбільшим в Іраку серед країн, які не є членами Північноатлантичного альянсу”, – підкреслив Рамсфельд.

Відповідаючи після зустрічі на запитання журналістів щодо подальшого перебування українського миротворчого контингенту в Іраку, Марчук зазначив, що наразі завершується підготовка особового складу 7-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, особовий склад якої готується до чергової ротації в цій близькосхідній країні. “Терміни перебування українського миротворчого контингентну в Іраку повністю залежать від того, наскільки нещодавно створені силові структури Іраку спроможні самостійно виконувати завдання з підтримання миру та стабільності у своїй країні”, - зазначив Євген Марчук.

По завершенні зустрічі були проведені офіційні переговори у складі військових делегацій двох країн, в ході яких сторони обговорили низку питань, що становлять інтерес для обох держав. Зокрема, стан та перспективи розвитку двостороннього військового співробітництва, співпраці в рамках багатонаціональних Стабілізаційних сил в Республіці Ірак, боротьби з міжнародним тероризмом тощо.

Міністр оборони України Євген Марчук ознайомив свого американського колегу з ходом реконструкції Збройних Сил. Він також наголосив, що співпраця с США залишається стратегічно важливою для України.

Сьогодні в Криму Рамсфельд також зустрівся з президентом України Леонідом Кучмою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus