УКРАЇНА

04:07

28.05

Влада

Президент доручив збільшити зарплату українським миротворцям

0

Президент України Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів підвищити щомісячну зарплату військовослужбовцям українського миротворчого контингенту в Іраку. Про це сказано в дорученні глави держави, яке він підписав з метою подальшого вдосконалення діяльності українських миротворчих контингентів та забезпечення інтересів України в Республіці Ірак, повідомляє «Українська правда».

Відповідно до документа, Міністерство оборони України зобов’язане продовжити роботу з удосконалення організаційно-штатних структур українських миротворчих контингентів, забезпечення їхнього утримання у складі штатних підрозділів Збройних сил України. Крім цього, уряд має опрацювати до 1 квітня питання підвищення розмірів щомісячної грошової винагороди в іноземній валюті за виконання військовослужбовцями українських миротворчих контингентів службових обов’язків з урахуванням відповідних стандартів ООН.

Президент також доручив віце-прем’єрові Андрію Клюєву активізувати роботу Міжвідомчої групи із забезпечення інтересів України в Іраку і вжити додаткових заходів для вирішення питання про участь українських підприємств, установ і організацій у післявоєнному відновленні транспортної інфраструктури і нафтової промисловості, про постачання сталеливарної продукції.

Кабінетові Міністрів України доручено прискорити виконання доручення глави держави від 21 січня 2004 року № 452/2255-01 про вживання заходів з метою поширення на українських військовослужбовців, котрі знаходяться в Іраку, статусу осіб, які належать до учасників бойових дій.

Як відомо, після терактів в Іспанії активізувалася дискусія про виведення українських миротворців з Іраку. У парламенті зареєстровано два відповідні проекти постанови.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus