УКРАЇНА

21:13

24.04

Влада

Базів: Сумські студенти – це виборча технологія

0

Протести сумських студентів проти об’єднання трьох вузів мають прямий зв’язок з виборами. «Це чиста виборча технологія», – заявив сьогодні заступник голови адміністрації президента Василь Базів. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

За словами Базіва, інакше б ніхто цю проблему й не помітив. При цьому він додав, що напругу в цьому питанні зняв сам президент Леонід Кучма, скасувавши свій указ про створення на базі трьох вищих навчальних закладів Сумського національного університету. Водночас, на логіку Базіва, причиною скасування президентом свого указу (до речі, це другий випадок, коли Кучма скасував свій указ – Авт.) стали не активні дії студентів: «Це – не перемога сумських студентів. Це перемога президента, що своїм рішенням припинив спекуляції навколо цього питання».

Базів наголосив, що ситуація в Україні є настільки стабільною, що кандидати в президенти «для власного роздування» не знайшли іншої теми й обмежилися таким «локальним питанням», як об’єднання вузів. Він також наголосив, що, якщо далі розвивати цю тему і йти за цією логікою, то кандидати в президенти будуть виступати проти об’єднання ЖЕКів або проти об’єднання сільських рад.

Нагадаємо, що конфлікт почався після того, як у квітні 2004 року президент Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів створити Сумський національний університет на базі Сумського національного аграрного університету, Сумського державного університету і Сумського державного педагогічного університету імені Макаренка.

22 червня Міносвіти призначило виконувачем обов’язків ректора СНУ депутата Верховної Ради, представника СДПУ(о) Олександра Царенка.

З 28 червня сумські студенти, протестуючи проти об’єднання вузів, організували в Сумах наметове містечко, а 1 серпня студенти заявили про свій намір піти пішим походом на Київ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus