УКРАЇНА

16:24

26.05

Влада

Кучма: Україна буде тримати курс на Європу

0

Президент України Леонід Кучма підтверджує незмінність курсу країни на європейську і євроатлантичну інтеграцію, а також незмінність позицій держави стосовно стратегічного партнерства із США. Про це він заявив сьогодні в Криму на зустрічі з міністром оборони США Дональдом Рамсфельдом, повідомляє прес-служба глави української держави.

Було підтверджено готовність до розвитку українсько-американського партнерства в сфері безпеки і боротьби з тероризмом. Леонід Кучма і Дональд Рамсфельд обговорили міжнародні проблеми, зокрема, ситуацію в Іраку й Афганістані. Сторони обговорили сьогоднішню ситуацію в цих країнах, зокрема, питання встановлення демократії. Дональд Рамсфельд наголосив, що цей процес не може бути швидким, згадавши при цьому відомий вислів Томаса Джефферсона, що “демократію в країну неможливо перенести на пуховій перині”. Міністр оборони США акцетував увагу на тій важливій ролі, яку грають українські миротворці в Іраку, Косовому та інших країнах світу, зазначивши, що “українці прекрасно виконують свою роботу”.

Обговорювалася так само тема взаємодії України з Євросоюзом і НАТО.

Американський міністр також наголосив нв важливій ролі українських миротворців в Іраку, Косовому та інших країнах світу, зазначивши, що «українці прекрасно виконують свою роботу».

Під час зустрічі йшла мова про двосторонні відносини в різних сферах. Глава держави зазначив на незмінності позицій України щодо стратегічного партнерства із США.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus