УКРАЇНА

12:31

27.05

Влада

Канцлер Німеччини вважає Кірпу безвідповідальним

0

Канцлер Німеччини Герхард Шредер розкритикував будівництво Україною судноплавного каналу в дельті Дунаю. Під час свого візиту до Румунії він назвав ці дії безвідповідальними. Про це повідомляє «Німецька хвиля».

На думку Шредера, будівництво каналу варто було б продовжувати лише після того, як буде однозначно встановлено, що цей проект не нашкодить найбільшому в Європі біосферному заповідникові.

Як відомо, Румунія вимагає від України негайно припинити будівництво каналу в дельті Дунаю, до якого українська сторона залучила й одну німецьку фірму. При цьому Шредер заявив у Румунії, що його уряд не може заборонити німецькому підприємству брати участь у цьому проекті.

Нагадаємо, 12 травня цього року Міністерство транспорту України почало будівництво 3,5-кілометрового глибоководного каналу “Дунай-Чорне море” в українській частині дунайського устя Швидке. Проти реалізації цього проекту виступає Національна Академія Наук України. На думку НАН, канал може зруйнувати унікальний Дунайський біосферний заповідник, внесений до біосферного резерву ЮНЕСКО.

Перші судна через глибоководний хід «Дуна-Чорне море» через устя Швидке підуть 1 вересня 2004 року.

Мінтранс стверджує, що канал забезпечить переключення до 60% дунайського вантажопотоку в українську дельту Дунаю, тоді як зараз вантажопотік становить тільки 2%. В даний час монополістом у сфері надання транспортних шляхів для суден через дельту Дунаю є Румунія.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus