УКРАЇНА

16:49

26.05

Влада

У вересні подорожчають продукти і хліб

0

З початку вересня усі вироблені в Україні продукти, серед іншого і хліб, можуть подорожчати щонайменше на 10-20%. Як свідчить спекулятивний вибух минулого року, ціни можуть збільшиться і до 50%. Це пов’язано, насамперед, з тим, що до кінця серпня підростуть ціни на нафтопродукти. Про це в інтерв’ю «proUA» заявив Олександр Гудима, народний депутат (фракція «Наша Україна»).

За прогнозами Гудими, уже до кінця серпня ціни на нафту в Україні зростуть у межах 10-20%. Як свідчить попередня нафтова напруга в Україні, уряд не має ніяких важелів впливу і запобіжників. Сьогодні ми цілком залежні навіть не від світовий кон’юктури, а від російських геополітичних планів диктувати ціни на світовому ринку, – заявив народний депутат.

За словами Олександра Гудими, Україна довго не зможе стримувати Росію від спокуси пограти на світовому ринку і заробити на своїй нафті. Це нормально – Росія сильна держава. Тому рішення буде ухвалювати лише на свою користь, і не буде чекати з цінами на нафту, поки в нас закінчаться вибори президента. Ще одних стрибок нестабільності в Іраку, і Росія забуде про домовленості про стримування цін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus