УКРАЇНА

16:42

20.05

Влада

Із ЧСЗ квапляться виводити активи

0

Після ухваленого й оголошеного 11 серпня главою Фонду держмайна України Михайлом Чечетовым рішення розірвати договір купівлі-продажу з ВАТ «Миколаївська малотоннажна верф» (інвестором ДАКХ «Чорноморський суднобудівний завод») у Миколаєві висадився десант, - повідомляє «Обком».

Очолює згаданий десант якийсь добродій Чуркін, що і є фактично «інвестором» величезного заводу – флагмана українського суднобудування.

За інформацією, отриманою від джерела, близького до керівництва підприємства, головна мета «делегації» на чолі з Чуркіним - вивести активи із ЧСЗ, користуючись моментом, коли генеральний директор заводу виїхав із делегацією в Афіни на Олімпіаду, а чільні державні чиновники України перебувають у відпустках.

Схема досить проста: як повідомляє джерело, Чуркін і компанія мають наміри звільнити заднім числом гендиректора, призначити потрібну людину і розтягати все.

Нагадаємо, що раніше глава парламентської Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації Валентина Семенюк заявила, що «інвестор ЧСЗ не погасив боргів із зарплатні, перед бюджетом і юридичними особами. Не почав виконувати зобов’язання щодо модернізації і реконструкції заводу», - зазначила В.Семенюк. Глава контрольної комісії заявила, що відповідно до механізму контролю зажадає від ФДМ розірвати договір закупівлі-продажу з інвестором ЧСЗ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus