УКРАЇНА

16:32

20.05

Влада

Суд визнав законність продажу UMC

0

Господарський суд Києва відхилив позов Генеральної прокуратури, яка оспорювала правомірність продажу «Укртелекомом» належних йому 51% акцій мобільного оператора UMC російській компанії «Мобільні телесистеми» (МТС). Про це повідомляють «Українські Новини».

Генпрокуратура просила визнати недійсними договори між «Укртелекомом», російською компанією МТС і голландською компанією Cetel B.V., що є філією німецької компанії Dеutsсhе Telecom, а також розпорядження Кабінету Міністрів від 2002 року, яким було дозволено продаж «Укртелекомом» акцій UMC, а також відповідного наказу Фонду державного майна. Генпрокуратура вважає, що нормативні акти Кабінету Міністрів і ФДМ, на підставі яких ця частка була продана російській МТС, суперечать українському законодавству.

Господарський суд відмовився визнати недійсними зазначені угоди і розпорядження, відтак відхиливши позов Генпрокуратури.

Рішення набирає сили в 10-денний термін з моменту його реєстрації.

Як повідомлялося, 11 серпня Господарський суд Києва після апеляції МТС призначив повторний розгляд позову Генеральної прокуратури, яка оспорює в Кабінету Міністрів продаж компанії «Мобільні телесистеми» (Росія) 51% мобільного оператора UMC, що належали телекомунікаційній компанії «Укртелеком» на 12 серпня.

12 липня Господарський суд Києва вирішив перенести засідання за позовом Генпрокуратури у зв’язку з апеляційною скаргою МТС на постанову суду про прийняття справи у виробництво.

Позов було подано проти Кабінету Міністрів, «Укртелекому», МТС і голландської компанії Cetel В.V., що є філією німецької компанії Deutsche Telecom.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus