УКРАЇНА

12:49

21.06

Влада

Добудували газопровід Феодосія-Судак

0

Будівництво газопроводу Феодосія-Судак, розпочате наприкінці 2002 року, завершено. Як повідомила прес-секретар голови ВР АРК Галина Громик, церемонія запуску трубопроводу пройшла за участю голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Бориса Дейча, який особисто курував будівництво, повідомляють «Подробности».

Газовідвід на Судак є відгалуженням газопроводу Джанкой-Феодосія-Керч.

Прокладення газової труби до Судака завдовжки 46 кілометрів виконувалося в складних умовах. Основна траса газопроводу проходить у горах, де роботи велися за допомогою вибухової техніки. Застосування нових технологій дозволило завершити будівництво у якнайкоротший термін. Вартість робіт, включаючи проектування, проведення протизсувних досліджень, будівництво газорозподільних станцій, становить понад 46 мільйонів гривень. Основну частину коштів виділила Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». Крім того, фінансову підтримку надало Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами.

На думку Дейча, завершення будівництва зазначеного газопроводу послужить поштовхом до розвитку всього південно-східного Криму. «Тепер ніхто не може говорити, що газу в Судаку не буде. Газ у Судаку - реальність», - сказав він на імпровізованому мітингу. При цьому голова парламенту автономії зазначив, що «зупинятися» не можна. Блакитне паливо має прийти у домівки жителів Судака вже в цьому опалювальному сезоні.

Як повідомив директор дирекції газопроводу Джанкой-Феодосія-Керч Олег Миркін, уже ведеться монтаж газорозподільної станції, через яку газ надійде в судакський регіон. Водночас, за інформацією голови постійної комісії ВР АРК з промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і паливно-енергетичного комплексу Анатолія Коцеруби, до кінця цього року планується перевести центральну котельню Судака з твердого палива на газ, що дозволить забезпечити блакитним паливом дві третини будинків у місті. Будівництво розвідних мереж у регіоні доручено генпідряднику - ВАТ «Кримгаз».

Будівництво газопроводу до Судака вели організації «Полтавагазвидобуток», «Харківтрансгаз» за безпосереднього керівництва НАК «Нафтогаз України» та за участю кримської фірми «Альфа», що є субпідрядником НАК «Нафтогаз України» при дирекції газопроводу Джанкой-Феодосія-Керч.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus