УКРАЇНА

08:11

25.05

Влада

Канал «Дунай-Чорне море» запустять 1 вересня

0

1 вересня 2004 року українським глибоководним судновим ходом (ГСХ) «Дунай-Чорне море» через гирло Бистре підуть перші судна. Про це повідомив директор державного підприємства «Дельта-лоцман” (Миколаїв), яке є замовником проекту відновлення ГСХ, Віктор Бездольний, передають «Факти, ICTV».

Бездольний повідомив, що на сьогодні виконано понад 85% робіт. Паралельно з відновлювальними роботами ведуться переговори з портами, агентськими і експедиторськими компаніями - українськими, російськими, казахстанськими власниками вантажів, які могли б стати клієнтами і користувачами цього каналу. Крім того, додав він, проводиться робота в рамках підготовки Міжнародного транспортного форуму, який планується провести в Києві 27-28 вересня.

Нагадаємо, 12 травня в українській частині дунайського гирла Бистре розпочалося будівництво 3,5-кілометрового глибоководного каналу “Дунай-Чорне море”.

Проти реалізації цього проекту виступає Національна Академія Наук України. На думку НАН, канал може зруйнувати унікальний Дунайський біосферний заповідник, зарахований до біосферного резерву ЮНЕСКО.

Канал забезпечить переключення до 60% дунайського вантажопотоку в українську дельту Дунаю, тоді як зараз вантажопотік становить лише 2%.

На сьогодні монополістом у сфері надання транспортних шляхів для судів через дельту Дунаю виступає Румунія.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus