УКРАЇНА

06:11

22.04

Влада

Мороз знову спробує повернути «Криворіжсталь» державі

0

Лідер Соціалістичної партії, кандидат у президенти Олександр Мороз має намір у вересні ініціювати повернення гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область) під контроль держави. Про це Мороз заявив у Дніпропетровську, - повідомляють «Українські Новини».

«Щодо необхідності повернення цього підприємства під державний контроль - у мене це не викликає жодних сумнівів», - сказав Мороз.

За його словами, він ініціюватиме держконтроль над «Криворіжсталлю» у вересні й упевнений у тому, що контроль буде відновлений.

Нагадаємо, що раніше лідер блоку партій «Наша Україна» Віктор Ющенко звинуватив Фонд державного майна у фабрикації умов конкурсу з продажу «Криворіжсталі».

У червні ФДМ визнав консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» (Київ) переможцем конкурсу з продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі».

Стартова ціна 93,02% «Криворіжсталі» склала 3 806 млн. гривень, переможець перерахував до бюджету 4,26 млрд. гривень.

За даними інформованого джерела, 65,5% у статутному фонді консорціуму «Інвестиційно-металургійного союзу» контролює компанія System Capital Management (Донецьк).

Консорціум «Інвестиційно-металургійний союз» створений компаніями, що контролюються корпорацією «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і компанією System Capital Management.

2003 рік «Криворіжсталь» закінчив з чистим прибутком 870,8 млн. гривень, збільшивши доход на 29,5% порівняно з 2002 роком - до 7,5 млрд. гривень.

До складу «Криворіжсталі» входять гірничо-збагачувальний комплекс, коксохімічне виробництво і шахтоуправління з видобутку залізної руди.

«Криворіжсталь» є найбільшим виробником металопродукції в Україні з річним обсягом виробництва близько 6,3 млн. тонн прокату.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus